Doručenie do 🎄
Big Max Aqua Silencio 3 Cart Bag -30%

Big Max Aqua Silencio 3 Cart Bag

Kód produktu: 9C447C-GB
Značka: Big Max
Farba: Grey/Black
266 € 380 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Big Max AQUA SILENCIO 3

- AQUA silencio 3 je 100% vodotesný.

- Aqua Silencio 3 má vrchnú časť organizéra znižujúcu hluk, ktorá drží každú palicu na mieste a zabraňuje jej zrážaniu, keď sa golfisti pohybujú po fairwayi. Okrem úpravy Silent ponúka Silencio vrecká s úložnými možnosťami vo svojich 9 vodotesných vreckách, nadrozmerný priestor pre putter s veľkým gripom a množstvo praktických funkcií, ktoré uľahčujú život.

14-cestný tichý organizér
- 14-smerný tichý organizér Silencio 3 je, ako už názov napovedá, takzvaný „tichý vrch“. Palice sú držané na mieste, čím sa eliminuje akékoľvek klepanie, keď sa pohybujete po fervejách, vďaka čomu je hluk hrkotania palíc minulosťou. Pokiaľ ide o výber palice, máte všetko svoje vybavenie prehľadne oddelené a pripravené na výber pre váš ďalší úder.

Integrované chladiace vrecko
- Vďaka integrovanému chladiacemu vrecku udržíte nápoje a jedlo studené a tašku suchú. Počas slnečného golfu majte vždy po ruke chladný nápoj.

Kompatibilita príslušenstva BIG MAX
- Bagy BIG MAX majú mnoho funkcií na zjednodušenie organizácie vášho vybavenia. Patria sem háčiky na uteráky, držiak na rukavice, držiak na dáždnik a mnoho ďalších užitočných doplnkov.

Vodotesné chladiace vrecko
- Systém I-Dry v rade BIG MAX Aqua zaručuje 100% vodeodolný materiál, zatavené švy a vodeodolné zipsy. Táto špičková úroveň nepremokavosti udrží aj tie najmokrejšie dni na uzde a zaistí, že vaše golfové vybavenie zostane v bezpečí a suché bez ohľadu na počasie.

- Organizér: 9,5 palca
- Rozdeľovač: 14-cestný rozdeľovač
- Deliče po celej dĺžke: Áno
- Držiak na dáždnik: Áno
- Držiak na rukavice: Áno
- Držiak na uteráky: Áno
- Chladiace vrecko: Áno
- Vrecko na batériu: Áno
- Hmotnosť (v kg): 3,8
- Vyhradený priestor na putter / dáždnik: Áno
Scroll To Top