Big Max Dri Lite Sport 2 Cart Bag -30%

Big Max Dri Lite Sport 2 Cart Bag

Kód produktu: 9C527C-BBMW
Značka: Big Max
Farba: Blueberry/Merlot
168 € 240 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Big Max DRI LITE SPORT 2

- Nový Dri LITE Sport 2 je ultimátny luxusný bag na golfový vozík. Nový model z vodeodolnej série od BIG MAX prináša to najlepšie spracovanie a len prémiové materiály. Dri Lite Sport 2 so 7 vreckami, kombinovanou kapucňou a vreckom na batériu, dvojitým držiakom na dáždnik a popruhom na prenášanie ponúka perfektnú organizáciu na ihrisku. Nová priehradka Rainhood umožňuje voľný pohľad do oboch hlavných vreciek.

- Technológia BIG MAX Dri Lite kombinuje vodoodpudivý materiál so 100% vodeodolnými zipsami. Väčšina značiek by to nazvala „vodotesné“. Vďaka našej rade AQUA, ktorá je skutočne 100% vodeodolná, nám tu stačí pojem „vodoodpudivý“. Sme si tiež tak istí, že „Dri Lite“ udrží golfovú výstroj úplne suchú počas všetkých dní, s výnimkou snáď veľmi vlhkých dní.

14-smerný vrchný organizér
- 14-smerný rozdeľovač je veľkoryso navrhnutý a zaisťuje, že vaše palice budú mať dostatok miesta a vy o nich počas hry nestratíte prehľad.

Integrované chladiace vrecko
- Vďaka integrovanej chladiacej taške môžete svoje nápoje a jedlo udržiavať v chlade a tašku v suchu. Pretože vždy je dôležité mať po ruke dostatok čerstvých a chladených nápojov.

Vodotesné vrecko na cenné papiere
- Technológia BIG MAX Dri Lite kombinuje vodoodpudivý materiál so 100% vodeodolnými zipsami. To znamená, že vaše cennosti sú chránené pred vlhkosťou.

BIG MAX príslušenstvo
- Bagy BIG MAX majú mnoho funkcií na zjednodušenie organizácie vášho vybavenia. Patria sem háčiky na uteráky, držiak na rukavice, držiak na dáždnik a mnoho ďalších užitočných doplnkov.

- Rozdeľovač: 14-cestný rozdeľovač
- Najvyššia veľkosť: 9,5 palca
- vrecká: 7
- Vodeodolný: Áno
- Chladiace vrecko: Áno
- Držiak na dáždnik: Áno
- Držiak na rukavice: Áno
- Držiak na uteráky: Áno
- Vrecko s vodeodolným zipsom: Áno
- Hmotnosť (v kg): 2,2
Rozširené parametre
Počet vreciek: 7
Hmotnosť ( kg ): 2,2 kg
Scroll To Top