TaylorMade Summer Commemorative Limited Edition StafF Bag -15%

TaylorMade Summer Commemorative Limited Edition StafF Bag

Kód produktu: N7879701
Značka: TaylorMade
593,99 € 699 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
2022 SUMMER COMMEMORATIVE STAFF BAG
Americký Major sa vracia do oblasti Bostonu po prvý raz od roku 1988. Letný pamätný bag zdôrazňuje bohaté väzby regiónu na americkú históriu, pričom inšpiráciu čerpá z Boston Tee Party, ktorý pomohol inšpirovať revolučnú vojnu. Jedinečný povrch bagu zafarbený čajom odráža 300 truhlíc britského čaju vysypaných do bostonského prístavu v zime roku 1773.

Na povrchu bagu je napísané „18. apríl 1775“, tú noc, keď Paul Revere odišiel z Bostonu na koni so správou: „The redcoats are coming!“ Na vrecku na cennosti sú znázornené lampáše, ktoré niesol na signalizáciu svojim spoluobčanom z Ameriky.

Podľa historickej časovej osi bolo vrecko na loptičky inšpirované uniformami, ktoré nosili americkí vlastenci počas nasledujúcej revolučnej vojny. Nity sú vyrobené z brúseného bronzu a majú jemne umiestnené logá TaylorMade.

Medzi prvky inšpirované miestom konania patrí „246“ v hornom vrecku ako prikývnutie šampiónovi z roku 1913 Francisovi Ouimetovi, ktorý býval na 17. jamke na 246 Clyde Street. Dom stojí dodnes, prvenstvo sa do historického vidieckeho klubu vracia už po štvrtýkrát.

Odolný medailón a tehly okolo základne vzdávajú hold Ceste slobody, ktorá sa vyznačuje 16 historickými miestami v celom Bostone. Pivný pohár je prejavom dlhotrvajúcej kultúry pivovarníctva v regióne.
Scroll To Top