Big Max Aqua Eight Stand Bag -30%

Big Max Aqua Eight Stand Bag

Kód produktu: 3555-WBO
Značka: Big Max
Farba: White/Black/Orange
175 € 250 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Big Max AQUA EIGHT

- AQUA Eight je 100% vodotesný. Je to perfektný bag pre každého golfistu, ktorý chce trochu viac miesta ako ponúka tradičný golfový bag.

- V 6 štýlových farbách tieto nové vzory kombinujú praktickosť 5 vodotesných vreciek, ultraľahké materiály a priestranný 7-cestný top s výrazne „BIG MAX“ vzhľadom, ktorý vám pomôže vyniknúť v dave.

7-miestny vrchný organizér
- Vrchná časť organizéra so 7- miestnym organizérom ponúka dobré oddelenie palíc, čo umožňuje jednoduché použitie a jednoduchú organizáciu na golfovom ihrisku.

Integrované chladiace vrecko
- Vďaka integrovanému chladiacemu vrecku udržíte nápoje a jedlo studené a tašku suchú. Počas slnečného golfu majte vždy po ruke chladný nápoj.

Kompatibilita príslušenstva BIG MAX
- Bagy BIG MAX majú mnoho funkcií na zjednodušenie organizácie vášho vybavenia. Patria sem háčiky na uteráky, držiak na rukavice, držiak na dáždnik a mnoho ďalších užitočných doplnkov.

Vodotesné vrecko na cennosti
- Systém I-Dry v rade BIG MAX Aqua zaručuje 100% vodeodolný materiál, zatavené švy a vodeodolné zipsy. Táto špičková úroveň nepremokavosti udrží aj tie najmokrejšie dni na uzde a zaistí, že vaše golfové vybavenie zostane v bezpečí a suché bez ohľadu na počasie.

- Vrchná casť: 8,5 palca ( 20,5 cm )
- Rozdeľovač: 7-cestný rozdeľovač
- Suché vrecko: Áno
- Chladiace vrecko: Áno
- Držiak na rukavice: Áno
- Držiak na dáždnik: Áno
- Držiak na uteráky: Áno
- Hmotnosť (v kg): 2,0
Scroll To Top