Big Max Dri Lite Hybrid 2 Stand Bag -30%

Big Max Dri Lite Hybrid 2 Stand Bag

Kód produktu: 9S0279-1-B
Značka: Big Max
Farba: Black
168 € 240 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Big Max DRI LITE HYBRID 2

- Nový vodeodpudivý bag Dri Lite Hybrid 2 Standbag je dokonalým všestranným riešením pre golfistov. Napriek 14-cestným prepážkam po celej dĺžke je bag ultraľahký a ponúka dostatok úložného priestoru. Nové hybridné dno umožňuje stabilné použitie aj na vozíku. Bag je teda možné použiť ako cartbag aj ako standbag. Umožňuje to zosilnená podpera a mechanizmus Leg Lock pre nohy.

- Ako bag na chrbát je Hybrid 2 skutočným potešením – vďaka mimoriadne nízkej hmotnosti, popruhu Air Channel Strap a ergonomicky dobre umiestneným priehradkám na cennosti a nápoje.

- Bagy BIG MAX Dri Lite sú vodeodolné, s vodeodolnými zipsami. Sú vhodné do každého počasia a obzvlášť ľahko sa čistia a umývajú. Nový bezpotrubný dizajn tiež zlepšuje odtok vody pre lepšiu ochranu.

14-cestný vrchný organizér
- Vrchná časť organizéra so 14 prepážkami vám umožňuje usporiadať palice podľa dĺžky a využiť výhodu extra priehradky na putter. To zaručuje prehľad pri golfe.

Hybridný stojan kompatibilný s vozíkom
- Dri Lite Hybrid možno použiť ako standbag aj ako bag na vozík. Má základňu kompatibilnú s vozíkom a zosilnenú podporu kompatibilnú s vozíkom.

Integrované chladiace vrecko
- Vďaka integrovanej chladiacej taške môžete svoje nápoje a jedlo udržiavať v chlade a tašku v suchu. Pretože vždy je dôležité mať po ruke dostatok čerstvých a chladených nápojov...

Príslušenstvo BIG MAX
- Bagy BIG MAX majú mnoho funkcií, ktoré uľahčujú organizáciu. Patria sem háčiky na vaše uteráky, držiak na rukavice, držiak na dáždniky a mnoho ďalších užitočných funkcií.

Vodotesné vrecko na cenné papiere
Všetky bagy Dri Lite sú vyrobené z vodeodpudivého materiálu, ktorý zabraňuje prenikaniu vlhkosti dovnútra. Navyše je tu 100% vodotesná priehradka na cennosti, ktorá zaručí ochranu vašich cenností. Hrať vo vlhkom počasí už teda nie je problém.

- Rozdeľovač: 14-cestný rozdeľovač
- Najvyššia veľkosť: 9 palcov
- vrecká: 7
- Vodeodolný: Áno
- Beznohé dno kompatibilné s vozíkom: áno
- Hybridný stojan kompatibilný s vozíkom: áno
- Zosilnená oblasť pripojenia tašky: áno
- Chladiace vrecko: Áno
- Držiak na dáždnik: Áno
- Držiak na rukavice: Áno
- Držiak na uteráky: Áno
- Vrecko s vodeodolným zipsom: Áno
- Hmotnosť (v kg): 2,2
Scroll To Top