Garmin Approach R10

Garmin Approach R10

Kód produktu: 010-02356-01
Značka: Garmin
Farba: black
552 € 600 €
Možnosti
Dostupnosť: bežne 1-2 týždne
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
DOSTAŇTE ZO SVOJEJ HRY VIAC.

- Malý a ľahko ho premiestnite z domu na driving range, Approach R10 je prenosný golfový monitor, ktorý prinesie ihrisko priamo k Vám.ĽAHKÝ A PRENOSNÝ

- Pracujte na zlepšovaní svojej hry kdekoľvek a kedykoľvek počas roka. Approach R10 jednoducho prenesiete zo svojho domu na záhradu alebo na driving range.

VIDÍTE SVOJE ŠTATISTIKY

- Vďaka priloženým držiakom na telefón k vášmu golfovému bagu môžete medzi údermi jednoducho zobrazovať a komunikovať s aplikáciou Garmin Golf™ vo vašom kompatibilnom smartfóne.

TRÉNINGOVÝ REŽIM

- Pochopíte svoje golfové prednosti a oblasti, ktoré treba zlepšiť vďaka tréningovému režimu, ktorý sleduje štatistiky pre každú palicu a zobrazí graf rozptylu úderov na základe odhadovaného letu loptičky.

VÝDRŽ BATÉRIE

- Hrajte dlhšie s výdržou batérie až do 10 hodín na jedno nabitie.- Sledujte kľúčové metriky, ktoré vám pomôžu zlepšovať váš úder vrátane rýchlosti hlavy palice, rýchlosti loptičky, rotácie loptičky a mnoho ďalších.

- Pozrite a analyzujte svoj švih s automaticky nahratými klipmi, ktoré obsahujú aj metriky tohoto švihu.

- HOME TEE HERO golfový simulátor - Hrajte virtuálne hry na viac ako 42 000 ihriskách po celom svete a staňte sa súčasťou týždenných turnajov so skóre zverejnenom vo vašej globálnej výsledkovej tabuľke v aplikácii Garmin Golf (potrebná registrácia).- Aplikácia Garmin Golf - PREMIUM - s členstvom v aplikácii Garmin Golf môžete vy a vaši priatelia hrať na ktoromkoľvek legendárnom ihrisku, vašom domácom ihrisku alebo dokonca na ihrisku, na ktorom budete hrať svoju ďalšiu hru s Home Tee Hero golfovým simulátorom s 3D mapami viac ako 42 000 ihrísk po celom svete. Môžete si tiež ukladať video klipy vašich úderov do cloudu. Otestujte virtuálny golf bezplatne na 30 dní s prémiovým obsahom pre váš Approach R10.Obsah balenia:

- Approach R10

- prenosné puzdro

- tripod stojan

- držiak na telefón

- microUSB kábel

- manuálParametre:

- Akumulátor - typ: nabíjateľný lítiovo-iónový

- Akumulátor - výdrž: až do 10 hodín

- Rozmery zariadenia, ŠxVxH: 8,9 x 7,1 x 2,5 mm

- Hmotnosť zariadenia: 148 g (bez tripod stojanu), 220,8 g (s tripod stojanom)

- Odolnosť voči vode: Áno (IPX7)
Scroll To Top