Zoom Tour Glove Ladies -15%

Zoom Tour Glove Ladies

Kód produktu: Z2000-11
Značka: Zoom
Farba: Fuchsia
Dámske
21,20 € 24,90 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Zoom Tour

- TOUR DIZAJN Séria Tour je pre golfistov s najvyššími nárokmi. Vyrobené z priedušnej Lycry v kombinácii s materiálom Premium Cabretta, ZOOM TOUR ponúka Tour hráčovi výkon, optimálny pocit a perfektnú priľnavosť.

KĽÚČOVÉ FAKTY:
- Mäkká koža Premium Cabretta
- Perfektná priľnavosť pre lepší výkon
- Výnimočný pocit a dokonalé spojenie s golfovou palicou
- Okamžité prispôsobenie, perfektný pocit od prvého švihu
- Flexx-Fit, prispôsobí sa kontúram vašej ruky a padne ako druhá koža pre všetky veľkosti rúk
- Tvarový strih a perfektné prispôsobenie počas celej životnosti rukavice

Vlastnosti a detaily:

FLEXX-FIT
- Technológia FLEXX-FIT zaisťuje, že rukavice kopírujú obrysy vašej ruky a prirodzene sa prispôsobia. Zoom rukavice kopírujú línie vašej ruky s dômyselnou zmesou ohybných zón navrhnutých tak, aby sa prispôsobili rôznym veľkostiam rúk a vytvorili prirodzené priliehanie k druhej koži.

INSTANT-FIT
- Rukavice ZOOM sú v perfektnom stave hneď, ako ich začnete nosiť, čo vám zaistí, že budete môcť hrať svoj najlepší golf od okamihu, keď urobíte svoj prvý švih. Nie je potrebné ich „nosiť“, namiesto toho pocítite, že sa perfektne prispôsobia už pri prvom použití.

SHAPE-FIT
- Rukavice ZOOM zostávajú v perfektnom tvare oveľa dlhšie ako tradičné rukavice a vďaka vylepšenému spojeniu s palicou zlepšujú pocit a spätnú väzbu.

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY
- Všetky naše golfové rukavice na predaj sú vyrobené z najlepších prémiových materiálov, ktoré zaisťujú optimálne padnutie a fantastický pocit na golfovom ihrisku. Prémiové kožené golfové rukavice Cabretta, ktoré sú pohodlné a vyzerajú skvele!
Scroll To Top