Doručenie do 🎄
Nike React Ace Tour -30%

Nike React Ace Tour

Kód produktu: CW3096-105-40,5
Značka: Nike
Farba: White/Black/Pink
Dámske
97 € 138 €
Vyberte si/
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
INOVÁCIE PRE VÁS.
- Radi by sme vám predstavili Nike React Ace Tour. Je to prvá výkonná golfová obuv navrhnutá a vylepšená špeciálne pre športovcov. Či už ste profesionál alebo len začínate, každý detail, od nového trakčného vzoru až po inovatívny systém šnurovania, je navrhnutý pre výkon.

Dizajn špeciálne vyvinutý pre ženy.
- Táto topánka bola vyvinutá, vyladená a upravená tak, aby vyhovovala výkonnostným potrebám športovkýň. Strih bol prispôsobený tvaru ženského chodidla, a preto má užšiu oblasť prstov, užšiu zúženú pätu a podrážku, ktorá sa zužuje v klenbe chodidla.

Inovatívne šnurovanie
- Systém šnurovania FlyEase obopína nohu a zaisťuje rýchle a bezpečné uchytenie jednoduchým zatiahnutím za pásik. Systém je možné opäť otvoriť pomocou bočnej slučky.

Responzívne odpruženie
- Technológia Nike React poskytuje hladkú, pružnú chôdzu s ľahkou a odolnou penou. Penová stielka poskytuje odpruženie pri každom kroku.

Obvodová trakcia
- Namiesto toho, aby boli umiestnené priamo pod chodidlom, nový vzor podrážky integruje trakciu pozdĺž vonkajšej strany topánky. Kritická sklzová zóna pod prvou metatarzálnou kosťou má ďalšie komponenty, ktoré poskytujú ešte lepšiu priľnavosť.
Scroll To Top