ECCO GOLF LT1 BOA -25%

ECCO GOLF LT1 BOA

Kód produktu: 13227401007 47
Značka: Ecco
Farba: White
Pánske
191 € 255 €
Vyberte si/
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Ultraľahká, najmodernejšia pena poskytuje v novej obuvi ECCO GOLF LT1 výnimočné pruženie a mäkkosť. Táto inovatívna pánska hybridná obuv je vytvorená s použitím novej pokročilej odrazovej peny ECCO LYTR, ktorá je zabudovaná do podošvy prostredníctvom charakteristickej technológie FLUIDFORM™. Pena je v medzipodošve hladko spojená s mäkkým polyuretánom, čo zaisťuje tvarované pohodlie, stabilitu a trvalé integrálne spojenie s koženým zvrškom. Na zabezpečenie stability nízko nad zemou má ECCO M GOLF LT1 viditeľný klenok a nová podošva E-DTS® NET je sviežou obmenou ECCO DYNAMIC TRACTION SYSTEM™ a ponúka viacsmernú trakciu a trvácnosť. Zatiaľ čo nepremokavá membrána udržiava chodidlá v suchu, čistý dizajn v štýle tenisiek a koža ECCO prispievajú k prvotriednemu vzhľadu a príjemnému pocitu. Systém BOA® Fit System ponúka mikroreguláciu na presné prispôsobenie na chodidlo a je navrhnutý tak, aby fungoval v akýchkoľvek podmienkach.

Vlastnosti a výhody:
  • Mimoriadne ľahké pruženie a mäkkosť vďaka novej pokročilej pene ECCO LYTR, ktorá je zabudovaná v podošve prostredníctvom technológie FLUIDFORM™
  • Pena je v medzipodošve hladko spojená s mäkkým polyuretánom, čo zaisťuje tvarované pohodlie, stabilitu a integrálne spojenie so zvrškom.
  • Nová vonkajšia podošva E-DTS® NET predstavuje svieži dizajn E-DTS®, ktorý ponúka viacsmernú trakciu a trvácnosť
  • Priedušná, prvotriedna koža ECCO Performance a nepremokavá membrána
  • Technológia X-TENSA INVISIBLE zvyšuje stabilitu a stielku OrthoLite® možno vybrať pre väčšiu šírku
  • Systém BOA® Fit System ponúka mikroreguláciu na presné prispôsobenie na chodidlo a je navrhnutý tak, aby fungoval v akýchkoľvek podmienkach.
  • Scroll To Top