BLACK FRIDAY končí za
Nike Air Zoom Infinity Tour NEXT -20%

Nike Air Zoom Infinity Tour NEXT

Kód produktu: DC5221-001-44,5
Značka: Nike
Farba: Photon Dust/Black-Volt
Pánske
168 € 210 € BLACK FRIDAY končí za
Vyberte si/
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Vypočuli sme si spätnú väzbu, ktorú sme mali na Infinity Tour, vylepšili sme ju a priviedli k životu na Nike Air Zoom Infinity Tour NEXT%. Zväčšili sme jej celkový objem, aby sme poskytli nohe viac miesta, aktualizovali odpruženie prednej časti chodidla tak, aby zahŕňalo 2 jednotky Zoom Air pre ešte väčší prenos energie pri švihu a pridali sme väčšiu trakciu v kľúčových oblastiach, aby sme pomohli znížiť riziko pošmyknutia sa. Výsledkom je neuveriteľne citlivá a pohodlná obuv, o ktorej vieme, že si ju zamilujete.

Priedušný komfort

Priedušná textília pomáha vašej nohe zostať v pohode. Materiál vás objíme a podporí pri každom kroku pre extra podporu a pohodlie. Polstrovaný golier pomáha znižovať kĺzanie päty pri pohybe.
Dynamická odozva

Dve jednotky Zoom Air v prednej časti chodidla reagujú na každý krok. Pretože nie sú úplne uzavreté, môžu sa pohybovať spolu s vašou nohou, čo umožňuje lepší návrat energie, keď sa odrazíte cez švih.
Optimálna priľnavosť

Dva výstupky na prednej časti chodidla a 2 na päte poskytujú výnimočnú priľnavosť v rôznych podmienkach. Sekundárny, integrovaný trakčný vzor v celej podrážke zvyšuje priľnavosť, takže môžete hrať s istotou.
Viac výhod

Ľahká, odolná pena Nike React, ktorá poskytuje hladký a citlivý krok.
Klin na jazyku uľahčuje obúvanie a vyzúvanie a zároveň pridáva dodatočnú podporu zo strany na stranu.
Scroll To Top