Garmin Approach S42 -15%

Garmin Approach S42

Kód produktu: 010-02572-00
Značka: Garmin
Farba: Black
255 € 300 €
Možnosti
Dostupnosť: bežne 1-2 týždne
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Inteligentné golfové hodinky Approach S42 sú navrhnuté tak, aby vám pomohli zlepšiť vašu hru na ihrisku a zároveň s vami mohli zostať po celý deň, ako štýlový a funkčný doplnok.
- Hodinky sú vybavené displejom skvele čitateľným aj na priamom slnku, takže na údaje vždy uvidíte. Môžete ich nosiť nepretržite a dostávať SMART oznámenia, sledovať počet svojich krokov a ešte oveľa viac. Nech nastúpite na ktorékoľvek z viac než 42.000 prednahratých ihrísk, budete ho poznať ako svoje topánky.

- Farebný dotykový displej s vysokým rozlíšením, dobre čitateľný aj na priamom slnku.
- vysocecitlivý prijímač satelitného signálu.
- Celosvetová databáza viac než 42.000 golfových ihrísk s bezplatnými aktualizáciami.
- Profily aktivít aj pre beh, chôdzu a jazdu na bicykli.
- Grafické zobrazenie greenu s možnosťou manuálneho umiestnenia jamky.
- Digitálne skórekarta.
- Výdrž batérie až 15 hodín s GPS, až 10 dní v režime hodiniek.
- Vodeodolné prevedenie (do 5 ATM).

- PREHĽADNÉ ZOBRAZENIE
- Rýchle zobrazenie vzdialeností na začiatok, stred a koniec greenu vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete pre bezchybný úder.
ZOBRAZENIE GREENU
- Funkcia Zobrazenie greenu ukazuje skutočný tvar každého greenu z vašej pozície na ihrisku. Pre zvýšenie presnosti si môžete sami upraviť umiestnenie jamky.
MONITOROVANIE A HODNOTENIE HRY
- Funkcia sledovania hry Autoshotu automaticky zaznamenáva nameranú dĺžku úderu. Ďalšie možnosti meranie a sledovanie získate pri spárovaní s voliteľnými snímačmi palicou Approach® CT10.
SMART OZNÁMENIA
- Keď hodinky spárujete s kompatibilným smartphonom, budete na nich môcť sledovať prichádzajúce e-maily, textové správy a upozornenia.
PODROBNÁ ŠTATISTIKA
- Spárujte hodinky s aplikáciou Garmin Golf ™ a získajte podrobné štatistiky o svojich hrách. Môžete tiež porovnať svoje hry s ostatnými hráčmi, alebo sa zapojiť do výsledkových listín a turnajov.
BUĎTE FIT
- Využívajte výhod integrovaných funkcií pre šport a sledovanie aktivity, ako je výzva k pohybu, vibračné upozornenie a sledovanie spálených kalórií, počtu krokov alebo spánku.
GOLFOVÉ MAPY
- Hodinky obsahujú viac ako 42.000 CourseView máp golfových ihrísk z celého sveta. Môžete si tiež stiahnuť aktualizácie ihrísk, na ktorých hráte najčastejšie.
Scroll To Top