Nikon Coolshot 50i

Nikon Coolshot 50i

Kód produktu: 40243
Značka: Nikon
Farba: grey/black
331 € 360 €
Možnosti
Dostupnosť: bežne 1 týždne
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Vezmite ho a hrajte
- Predstavujeme COOLSHOT 50i, prvý laserový diaľkomer od spoločnosti Nikon so zabudovaným magnetom na pripevnenie. Tento inovatívny produkt je navrhnutý tak, aby posunul vašu hru na vyššiu úroveň. Je vybavený špičkovou optikou od spoločnosti Nikon, funkciou upravenia vzdialenosti o sklon, funkciou DUAL LOCKED ON QUAKE na potvrdenie vzdialenosti k vlajke a funkciou nepretržitého merania.

Pripevnite ho
- Inovatívny vstavaný magnet umožňuje bezpečne pripevniť COOLSHOT 50i ku kovovým povrchom, napríklad na vak na golfové palice alebo golfový vozík, pre ľahký prístup a jednoduché opakované použitie.

Úprava vzdialenosti o sklon
- Pri voľnočasovej hre môžete zapnúť funkciu ID (stúpanie/klesanie). Tá do výpočtu vzdialenosti zahrnie sklon terénu, ktorý je kriticky dôležitý pri úderoch smerujúcich hore alebo dolu kopcom. Môžete tiež aktivovať LED kontrolku merania skutočnej vzdialenosti, ktorá signalizuje dodržiavanie pravidiel merania pri súťažnom hraní.

Súťažná hra
- V prípade, že je kompenzácia nameranej vzdialenosti o sklon terénu zakázaná, LED kontrolka merania skutočnej vzdialenosti informuje spoluhráčov, že režim ID nepoužívate.

Technológia Locked On
- Funkcia DUAL LOCKED ON QUAKE vás informuje, že bola odmeraná vzdialenosť k vlajke, čo vám umožňuje zamieriť na jamku a nie na strom alebo iný objekt, ktorý môže byť v ceste. Laserový diaľkomer pri presnom zameraní poskytne vizuálnu indikáciu a jemne zavibruje.

Porozumenie terénu
- Merajte presnú vzdialenosť k stromom a iným prekážkam, ktoré môžete mať v ceste, v reálnom čase pomocou funkcie nepretržitého merania. Stačí stlačiť a podržať tlačidlo napájania a môžete preskúmať okolie.

Priateľský k počasiu
- Malá prehánka vám nikdy nenarušila hru a určite nezastaví ani laserový diaľkomer COOLSHOT 50i. Tento laserový diaľkomer je odolný voči dažďu a zvládne rôznorodé podmienky a teploty.

Ľahký a kompaktný
- Tento ľahký laserový diaľkomer má veľkosť smartfónu a váži iba 175 g – to znamená, že príjemne zapadne do vášho vrecka a nezaťaží vás.

Čistý obraz
- COOLSHOT 50i obsahuje monokulár so 6-násobným zväčšením a viacvrstvovou úpravou šošoviek a antireflexnú technológiu od spoločnosti Nikon, vďaka čomu poskytuje jasný a čistý obraz. Čistota obrazu je dôkazom toho, že spoločnosť Nikon je už viac ako 100 rokov svetovým lídrom v oblasti optiky.

Dodávané Príslušenstvo
- Kryt batérie pre laserový diaľkomer
- Polomäkké puzdro na laserový diaľkomer COOLSHOT

TECHNICKÉ PARAMETRE
- Rozsah merania (skutočná vzdialenosť): 5 – 1 090 m
- Zobrazenie vzdialenosti (krok) (m): Skutočná vzdialenosť (hore): po 1 m
Skutočná vzdialenosť (dole): po 0,5 m (pri vzdialenosti menšej ako 1 000 m)
1 m (1 000 m a viac)
Vzdialenosť upravená o sklon (dole): po 0,2 m
1 m (1 000 m a viac)
- Presnosť (skutočná vzdialenosť) (m): ±1 m (pri vzdialenosti menšej ako 100 m)
±2 m (pri vzdialenosti od 100 m do 1 000 m)
±0,5 m (1 000 m a viac)
- Hľadáčik – zväčšenie (×): 6
- Hľadáčik – efektívny priemer objektívu (mm): 22
- Hľadáčik – skutočné zorné pole (°): 6
- Hľadáčik – priemer výstupnej pupily (mm): 3.7
- Hľadáčik – predsunutie výstupnej pupily (mm): 17
- Rozmery (Š × V × H) (mm): 100 × 75 × 38
- Hmotnosť (bez batérie) (g): 175
- Zdroj energie: Lítiová batéria CR2 × 1 (3 V), automatické vypnutie (približne po 8 s nepoužívania)
Scroll To Top