Ping G430 LST Driver Novinka -13%

Ping G430 LST Driver

Kód produktu:
Značka: Ping
Pánske
596 € 685 €
Možnosti
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
G430 LST
Ak generujete veľkú rýchlosť hlavy palice a spoliehate sa na prenikavejšiu trajektóriu, LST s objemom 440 cm3 zrýchli rýchlosť lopty so zníženou rotáciou, pričom hlavnými prispievateľmi je nový Carbonfly Wrap a novo optimalizovaná tvár s rotáciou, ktorá kombinuje dlhšie rany s príjemnejším impactom. Dostupné v stupňoch 9° a 10,5°.

Carbonfly Wrap
šetrí váhu na zníženie ťažiska a zvyšuje rýchlosť lopty a MOI (odpustenie). Svoj podiel na príjemnom zvuku má aj kompozit.

Optimalizovaná kovaná plocha T9S+
Plytšia, tenšia plocha s premenlivou hrúbkou a prechodový dizajn zohrávajú vyváženú úlohu pri znižovaní hmotnosti z plochy a zároveň vytvárajú väčšie vychýlenie, aby sa dosiahla vyššia rýchlosť lopty pre dlhšiu vzdialenosť.

Zvukové inžinierstvo
Výskum zvukových frekvencií a harmonických viedol inžinierov k vytvoreniu novej vnútornej rebrovej štruktúry, čo má za následok požadovaný zvuk a zážitok z úderu.

Najviac odpustenia
Aby sa optimalizoval let lopty a maximalizovala vzdialenosť pri zachovaní najvyššej MOI v histórii PING, 25-gramové volfrámové závažie s vysokou hustotou je možné posunúť do polohy ťažiska tak, aby sa dosiahla zmena ±8 yardov medzi nastaveniami Draw, Neutral a Fade.

Upravte Loft, Lie
Trajectory Tuning 2.0, osem pozícií na prispôsobenie vašej trajektórie pre maximálnu vzdialenosť a presnosť.

Ladenia trajektórie
8-polôh umožňuje nastavenie Loft-u (±1,5°) a Lie-u (až o 3° plochejšie ako štandardné) pre čo najlepšie výsledky.

PING shafty
PING ALTA CB Black ponúka stredný až vysoký štart, PING Tour 2.0 Chrome stredný štart a PING Tour 2.0 Black podporuje najnižšiu trajektóriu. PING ALTA Quick je pre vysoký štart z nižších rýchlostí švihu.

Voliteľné shafty
Project X Hzrdus Smoke Red RDX poskytuje vyšší štart, Mitsubishi Kai’Li White nižší.
Scroll To Top