TaylorMade Qi10 Rescue -16%

TaylorMade Qi10 Rescue

Kód produktu: M1404507
Značka: TaylorMade
Pánske
276 € 329 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
TAYLORMADE Qi10 RESCUE
Nový hybrid TaylorMade Qi10 Tour Rescue prináša ideálnu kombináciu rýchlosti, odpustenia a presnosti pre golfistov, ktorí hľadajú maximálny výkon na ihrisku.

Či už sa pohybujete po náročnom fairway alebo mierite priamo na green, tento hybrid umožňuje golfistom vykonávať náročné údery s väčšou presnosťou a kontrolou. Qi10 Tour Hybridy sú špeciálne navrhnuté pre skúsených golfistov, ktorí oceňujú vyvážený dizajn, jednoduchú manipuláciu a pokročilé funkcie potrebné pre hru na vysokej úrovni.

Tour Inšpirovaný Tvar:
Rafinovaný tvar inšpirovaný turnajovými ihriskami prispieva k vylepšenej tvorbe úderov. Kompaktný dizajn ponúka výkon podobný železu a poskytuje bezkonkurenčnú spracovateľnosť a kontrolu s dodatočným odpustením Rescue®.

Fast C300 Steel Face:
Kovaná úderová plocha C300 je najtenšia v strede a okolo okrajov, s silnejším plášťom obklopujúcim stred. Je vyrobená tak, aby maximalizovala rýchlosť na líc a zvýšila odolnosť.

Maximálna Prispôsobenie:
Upravte 3 ° loft sleeve pre jemné doladenie vašej preferovanej vzdialenosti, trajektórie a tvaru strely. Zmenou loftu je možné tiež upraviť uhol líca (pridaný loft - uzavretie líca, zníženie loftu - otvorenie líca).

GRIP:
  • Lamkin Crossline 360 grip (47g, 0.600, okrúhly)
  • Rozširené parametre
    Grip: LAMKIN CROSSLINE 360
    Scroll To Top