Ping G410 Irons Graphite 5-SW

Ping G410 Irons Graphite 5-SW

Kód produktu: ping_g410IG
Značka: PING
1.020,99 € 1.134 €
Možnosti
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 Irons

Železá G410 generujú výkon. Úderová plocha má väčšiu ohybovú zónu, ktorá zvyšuje rýchlosť lopty pri väčších vzdialenostiach a vyšších trajektóriách tak, aby ste mohli zasiahnuť čo najviac fervejí. Pocit a zvuk sú zosilnené spoločne s tvarovanou dutinou, ktorá tlmí vibrácie.

Pružnejšia, voľne pohyblivá úderová plocha zvyšuje rýchlosť lopty pre väčšiu vzdialenosť a vyššiu maximálnu výšku, čo vám umožní zasahovať ciele.

S o 10% menším offsetom a kratšou dĺžkou hlavy v porovnaní s G400, železo G410 predstavuje vizuálne atraktívny a rafinovanejší tvar s väčšou toleranciou než akékoľvek železo jeho veľkosti.

Štruktúra úderovej plochy a dutiny prináša vyššiu rýchlosť lopty a šetrí hmotnosť pri rozložení váhy po obvode. Úspora hmotnosti je sústredená v kŕčku, aby sa zvýšila o 8% viac tolerancia a konzistencia.

Nová generácia technológie COR-Eye spája výkon s kaskádovým dizajnom a hlbokým podrezaním na vrchnej časti hlavy.

Kombinácia hliníkového a elastomérneho odznaku s plnou dutinou vytvára vibrácie, ktoré dodávajú silný, upokojujúci pocit a zvuk. Pružná úprava Hydropearl 2.0 umožňuje plynulý prechod cez trávnik a lepší kontakt, čo prispieva k všestrannosti želiez.
Scroll To Top