Ping Glide Forged Wedge -15%

Ping Glide Forged Wedge

Kód produktu: GLIDE-Fo
Značka: Ping
Pánske
203 € 239 €
Možnosti
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
PING Glide Forged wedge

Navrhnuté v úzkej spolupráci s pracovníkmi PING Tour a firemnými poradcami, wedgky Glide Forged majú prvotriednu kvalitu vo svojom kompaktnom dizajne, mäkký pocit z uhlíkovej ocele 8620, vysoká rotácia lopty a ovládateľnosť.

Patentované precízne kruhovo frézované drážky umožňujú vytvoriť drážky s ostrým polomerom okrajov, čo zvyšuje interakciu s loptou pri údere, čím vytvára sa väčšie trenie na zlepšenie riadenia rotácie a trajektórie.

8620 uhlíková oceľ vytvára neuveriteľne jemný pocit v hlave štýlu žiletky. Každý detail bol pokrytý, vrátane frézovania zadnej časti wedgky, aby sa vytvoril zreteľný, atraktívny vzor. Volfrámové závažie v špičke pridáva toleranciu.

Malý profil hlavy je doplnený túrou inšpirovaným gooseneck zúženým krčkom, ktorý umožňuje hladký prechod cez trávu a piesok a poskytuje príjemnejší vzhľad.

Dizajn chrbta s zaoblenou nábehovou hranou a väčším výbežkom päty umožňuje dosiahnuť väčšiu tvorivosť okolo grínu. Úderová plocha je obrábaná tak, aby sa zabezpečila konzistentná rýchlosť lopty, najmä smerom k špičke, aby sa zlepšila presnosť.
Scroll To Top