Titleist SM9 Tour Chrome Wedge -33%

Titleist SM9 Tour Chrome Wedge

Kód produktu: 844RSST5804
Značka: Titleist
Farba: Tour Chrome
Pánske
133 € 199 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
SPIN MILLED SM9 WEDGES
Predstavujeme wedge SM9. Každý môže vyrobiť wedge, ale na to, aby sa kus vysoko výkonnej technológie premenil na nástroj kreatívnej kontroly, vyžaduje majstra. Šesť osvedčených grindov je navrhnutých tak, aby ponúkalo maximálnu kreativitu, všestrannosť a konzistenciu, všetko starostlivo vyvinuté počas rokov spolupráce s najlepšími hráčmi na svete.

Tour overené
- Pre každú ranu, každý lie, každé ihrisko - existuje grind vhodný pre váš švih. Nájdenie správneho grindu, ktorý zodpovedá vášmu švihu a podmienkam hry, vám poskytne najlepšiu interakciu s trávnikom, kontakt a výkon odpalu. Master Craftsman Bob Vokey strávil desiatky rokov vytváraním, vývojom a vylepšovaním svojich osvedčených grindov, aby vyhovovali hráčom všetkých úrovní.

Precízna vzdialenosť a kontrola trajektórie
- Wedge SM9 ide zase o niečo vyššie, posúva predné ťažisko (CG) a dvíha ho ešte ďalej, podporuje kontrolovanejší let lopty a pevný kontakt.

Maximálny spin
- Nové drážky wedge SM9 sú vyrezané až k okraju, aby sa maximalizovala rotácia. Každá wedge Vokey je 100% skontrolovaná z hľadiska najvyššej kvality a výkonu a na oblasť dopadu lopty s wedgou je aplikované lokalizované tepelné spracovanie, aby sa zdvojnásobila životnosť drážky.

Prehľad GRINDov:
F-Grind
- F-grind je všestranný a obzvlášť vhodný pre všetky údery. Ideálne pre hráčov, ktorí preferujú tradičnú pätku. Wedge s F-grindom je na Tour najhranejší.
- M-Grind
Všestranný M-grind je osobným favoritom Boba Vokeyho a bol navrhnutý pre hráčov, ktorí radi menia svoj švih otváraním alebo zatváraním clubface. ideálny pre hráčov s plochejším švihom (pre hráčov, ktorí robia malé "rezne").
S-Grind
- S-Grind má plnú pätku, ktorá bola zúžená, takže máte pocit, že kĺže rýchlejšie. Veľmi dobre sa hodí na neutrálny až pevný povrch a pre hráčov, ktorí chcú mať pod kontrolou rokov lopty.
D-Grind
- Brúsenie D-grindu kombinuje všestrannosť pätky, špičky a zadnej hrany s vysokou odrazivosťou zároveň. Ideálne pre hráčov, ktorí pristupujú k lopte so strmším uhlom náprahu a chcú hrať údery s rôznymi pozíciami úderovej plohy.
L-Grind
- Má najnižší odraz zo všetkých gridov. Päta, špička a zadná hrana umožňujú maximálnu všestrannosť na greene. Perfektný wedge na tvrdé povrchy a pre hráčov s presnosťou s vysokou kontrolou nad miestom vplyvu, ktorí hľadajú maximálnu rozmanitosť strely.
K-Grind
- K-grind je spojený s najvyššími odrazmi. K-pätka je ideálna pre hru z bunkra a zároveň predstavuje tvar pätky, ktorá dokáže najviac odpúšťať nepresnosť.

Shaft:
- True Temper Dynamic Gold shaft

Grip:
- Golf Pride Tour Velvet White grip
Scroll To Top