TaylorMade P790 Irons Steel 2023 Novinka

TaylorMade P790 Irons Steel 2023

Kód produktu: N2780207
Značka: TaylorMade
Pánske
od 1.228 € 1.540 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
SKUTOČNÁ KRÁSA VO VNÚTRI
Od samého začiatku sú železá P·790 zakorenené v čistej estetike a premyslenom dizajne. Ich skutočná krása sa však nachádza pod povrchom. S váhou optimalizovanou pre AI a SpeedFoam™ Air vo vnútri je každé železo jedinečne navrhnuté tak, aby fungovalo presne tak, ako potrebujete.

Akokoľvek sú navonok nápadné, ich skutočná krása spočíva vo vnútri.

POHĽAD DO vnútra
Každá jednotlivá palica má jedinečnú vnútornú štruktúru so strategickým rozložením hmoty a presným volfrámovým vyvážením. Táto konštrukcia optimalizovaná pre AI je navrhnutá tak, aby vytvorila bezkonkurenčnú zmes vzdialenosti, odpustenia a presnosti.

FLTD CG™ PRE KONZISTENTNÝ VÝKON
FLTD CG™ strategicky umiestňuje ťažisko (CG) najnižšie v dlhých železách a postupne sa posúva vyššie v celej súprave. Nová, tenká-hrubá konštrukcia zadnej steny odomyká ďalšie prerozdelenie hmotnosti a ďalej optimalizuje hmotnostné vlastnosti pre presné umiestnenie CG. Dizajn poskytuje lepší štart a hrateľnosť v dlhých železách s presnosťou a kontrolou v bodovacích paliciach.

PRÉMIOVÝ ZVUK A POCIT
Kované duté telo P·790 je ideálnou konštrukciou pre spojenie výkonu s prvotriednym pocitom. Úplne nová vnútorná zvuková stabilizačná tyč v kombinácii so SpeedFoam Air™ poskytuje zvýšený pocit z kovaného železa.

INTELIGENTNÝ SWEET SPOT
Vysokorýchlostné kované čelo 4140 má v najtenšom mieste hrúbku 1,56 mm. Kombinácia citlivej tváre a nového vnútorného tvarovania prináša nový dizajn sweet spot, ktorý je pozoruhodným pokrokom od prvých generácií P·790. Tento nový sweet spot inteligentne zachytí viac striel a zároveň zabezpečí konzistentnú rýchlosť a presnosť lopty.
Rozširené parametre
Grip: Golf Pride Z Grip 360
Scroll To Top