TaylorMade P7MC Irons Steel Novinka

TaylorMade P7MC Irons Steel

Kód produktu: N8062709
Značka: TaylorMade
Farba: Chrome
Pánske
od 1.201 € 1.540 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
P7MC

HRAJÚ TAK DOBRE, AKO VYZERAJÚ
S precíznou hrateľnosťou a náznakom odpustenia sa P·7MC starajú o najlepších útočníkov v hre. Tieto železá oslávia všetku prácu, ktorú ste vynaložili, aby ste sa dostali do tohto bodu, a budú dokonalým nástrojom pre vašu hru.

KOVANÍM K DOKONALOSTI
Proces Compact Grain Forging™ od TaylorMade využíva 2 000 ton tlaku, čo je viac ako dvojnásobok priemyselného štandardu. Dodatočná sila dáva presnú kontrolu nad mikroštruktúrou výkovku a vytvára užšiu štruktúru zrna, čím vytvára najlepší možný pocit.

INŠPIROVANÉ TÚROU
P·7MC™ inšpirované túrou padnú oku náročných hráčov. Tieto klasicky tvarované železá s minimálnym odsadením a obvodovým zaťažením poskytujú maximálnu kontrolu a presnosť s nádychom odpustenia.

RAFINOVANÉ REMESELNÉ SPRACOVANIE
Kompaktné kovanie zŕn dodáva rafinované zloženie zvnútra aj zvonka. Sofistikované remeselné spracovanie ožíva so saténovým povrchom a kovaným „Metal-T“ v zadnej časti dutiny, čím vytvára nezameniteľnú estetiku prémiových želiez TaylorMade.

STROJOVO FRÉZOVANÁ TVÁR A DRÁŽKY
Prvoradá je presnosť. Strojové frézovanie tváre zaisťuje vynikajúcu kvalitu a najagresívnejšie línie ryhovania pre presnú tvorbu rán. Precízne vytvorené drážky poskytujú rotáciu a kontrolu potrebnú na vytvorenie požadovaného tvaru a trajektórie.

  • Shaft: KBS Tour Steel
  • Grip: Golf Pride Z Grip 360
  • Rozširené parametre
    Grip: Golf Pride Z Grip 360
    Scroll To Top