Big Max Aqua Style 3 Cart Bag -30%

Big Max Aqua Style 3 Cart Bag

Kód produktu: 9C491C-S
Značka: Big Max
Farba: Silver
231 € 330 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
AQUA Style 3
- Nový AQUA Style 3 je 100% vodotesný.

- Kombinuje nadčasový, elegantný štýl s modernou funkčnosťou. Ľahká váha 2,2 kg a 14-smerný vrchný organizér ponúkajú skvelý prehľad o golfových paliciach. Celkom 10 vodotesných, veľkoryso navrhnutých vreciek chráni vaše vybavenie pred vetrom a počasím. Vďaka špeciálne umiestnenej dažďovej kapucni a vrecku na batériu, dvojitému držiaku dáždnika a ďalším inovatívnym funkciám je Aqua Style 3 dokonalým spoločníkom na ihrisku.

Vrchná plocha s 14 smerným organizérom a samostatnou priehradkou na putter
- Vrchná časť 14-cestného organizéra vám umožňuje usporiadať si palice podľa dĺžky a využiť tak ďalšiu priehradku na putter. To zabráni tomu, aby sa palice zrazili proti sebe a vytvorili nepríjemný sprievodný hluk pri golfe. Oveľa pohodlnejšie je tiež vytiahnutie samostatnej palice zo samostatného oddelenia.

Kompatibilita príslušenstva BIG MAX
- Brašna BIG MAX má veľa funkcií, ktoré uľahčujú organizáciu bagu. Patria sem háčiky na uteráky, držiak rukavíc, držiak na dáždnik a mnoho ďalších užitočných vecí.

Vodeodolné vrecko na cennosti
- Systém I-Dry obsiahnutý v rade BIG MAX Aqua zaručuje 100% nepremokavý materiál, zapečatené švy a nepremokavé zipsy. Táto špičková úroveň hydroizolácie udržuje na uzde aj tie najmokrejšie dni a zaisťuje, že vaše golfové vybavenie zostane v bezpečí a suchu za každého počasia.

- Vrchná veľkosť: 9 palcov
- Oddeľovač: 14-smerný rozdeľovač
- Deliče po celej dĺžke: Áno
- Držiak na dáždnik: Áno
- Držiak rukavíc: Áno
- Držiak na uteráky: Áno
- Cooler Pocket: Áno
- Vrecko na batériu: Áno
- Hmotnosť (v kg): 2,2 kg
Rozširené parametre
Počet vreciek: 10
Hmotnosť ( kg ): 2,2 kg
Scroll To Top