Doručenie do 🎄
Big Max Dri Lite Tour Cart Bag -30%

Big Max Dri Lite Tour Cart Bag

Kód produktu: 9C520C-WGBM
Značka: Big Max
Farba: White/Grey/Black/Merlot
175 € 250 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Big Max DRI LITE TOUR

- Kombináciou priestoru a funkčnosti tourového bagu s ľahkou technológiou BIG MAX je nový Dri Lite Tour dokonalým bagom pre najlepšie vybaveného golfistu. Tieto funkcie dopĺňa 14-cestný oversize top s predelmi po celej dĺžke, s 9 priestrannými vreckami a množstvom praktických funkcií.

- Technológia BIG MAX Dri Lite kombinuje vodoodpudivý materiál so 100% vodeodolnými zipsami. Väčšina značiek by to nazvala „vodotesné“. Vďaka našej rade AQUA, ktorá je skutočne 100% vodeodolná, nám tu stačí pojem „vodoodpudivý“. Sme si tiež tak istí, že „Dri Lite“ udrží golfovú výstroj úplne suchú počas všetkých dní, s výnimkou možno veľmi vlhkých dní.

14-smerný vrchný organizér
- Vrchná časť 14-cestného organizéra vám umožňuje usporiadať palice podľa dĺžky a využiť výhodu extra priehradky na putter. Tým sa zabráni vzájomnému narážaniu palíc a vzniku nepríjemného sprievodného hluku pri golfe.

Integrované chladiace vrecko
- Vďaka integrovanej chladiacej taške môžete svoje nápoje a jedlo udržiavať v chlade a tašku v suchu. Pretože vždy je dôležité mať po ruke dostatok čerstvých a chladených nápojov.

Vodotesné vrecko na cenné papiere
- Technológia BIG MAX Dri Lite kombinuje vodoodpudivý materiál so 100% vodeodolnými zipsami. To znamená, že vaše cennosti sú chránené pred vlhkosťou.

- Rozdeľovač: 14-cestný rozdeľovač
- Najvyššia veľkosť: 10 palcov
- Vodeodolný: Áno
- Chladiace vrecko: Áno
- Držiak na dáždnik: Áno
- Držiak na rukavice: Áno
- Držiak na uteráky: Áno
- Vrecko s vodeodolným zipsom: Áno
- Hmotnosť (v kg): 2,4
Scroll To Top