Zľava 22% TaylorMade TP5x Balls 2019

TaylorMade TP5x Balls 2019

Kód produktu: M7154401
Značka: TaylorMade
Farba: White
45,19 € 58 € Cena bez DPH: 37,66 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
TaylorMade TP5/TP5x 2019 Ball

MORE SPEED IN THE MOST COMPLETE TOUR BALL

Balené s novými technológiami v roku 2019, TP5 / TP5x sa práve zrýchlil s väčším odrazovým efektom a optimalizovanými rýchlosťami rotácie. Nie je žiadna lopta rýchlejšia, žiadna lopta dlhšia a žiadna lopta lepšia ako najucelenejšia Tour ball.

ROZDIEL TP5/TP5x

TP5 ponúka v porovnaní s TP5x nižšiu kompresiu, nižší vzlet a viac rotácie s wedkou, čím pomôže zlepšiť vašu krátku hru - v konečnom dôsledku ponúka TP5 praktickejšiu golfovú loptičku s jemnejším pocitom.

5-VRSTVOVÁ KONŠTRUKCIA

Kľúč k dosiahnutiu vyššej rýchlosti bez negatívneho vplyvu na rotáciu pochádza z vlastnej 5-vrstvovej konštrukcie lopty TaylorMade. Vrátane Tri-Fast Core jadra, ktoré prináša maximálny let, nízku priľnavosť a Dual-Spin Cover, ktorý je vybavený ultra jemným a vysoko odolným uretánovým krytom, TP5 / TP5x ponúka kompletný výkon z tíčka až na grín.

* NOVÝ * SPEED-LAYER SYSTEM

Nový Speed-Layer System pozostáva zo štyroch stále tuhých vrstiev, čím sa dosiahne vyššia rýchlosť lopty. Výsledkom je väčšia vzdialenosť z odpaliska, väčšia kontrola vo vetre a viac rotácie okolo grínu.

* NOVÝ * HIGH-FLEX MATERIAL (HFM)

Model 2019 TP5 / TP5x je vybavený novým materiálom s názvom HFM, ktorý dodáva vyššiu rýchlosť lopty s väčším odrazovým efektom. HFM pôsobí ako pevne vinutá pružina, ktorá vytvára energiu a rýchlo odskočí a generuje vyššiu rýchlosť lopty.
  • 12 lôpt v balení
  • Scroll To Top