Špeciálna ponuka Zľava 19% Titleist PRO V1x 2019 Yellow

Titleist PRO V1x 2019 Yellow

Kód produktu: T2146S
Značka: Titleist
Farba: Yellow
48,59 € 60 € Cena bez DPH: 40,49 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Titleist 2019 Pro V1 and Pro V1x

Titleist 2019 Pro V1 a Pro V1x nové golfové loptičky sú navrhnuté tak, aby opúšťali plochu palice s vyššou rýchlosťou a nižšou rotáciou pre väčšiu vzdialenosť a zároveň poskytovali najlepšiu kontrolu pri krátkej hre, ktorá pomôže hráčom dosahovať nižšie skóre. Pokroky v roku 2019 Pro V1 a Pro V1x zdôrazňujú neúnavnú misiu Titleist R&D tímu, ktorý neustále vylepšuje najlepšiu a najtrvácnejšiu golfovú loptičku.

2019 PRO V1 a PRO V1x TECHNOLÓGIA:
Inovácie v oblasti prvotriednej multi-komponentnej technológie a precízneho výrobného procesu spoločnosti Titleist sú kombinované s dodaním najpokročilejších modelov Pro V1 a Pro V1x, ktoré sú prvýkrát k dispozícii v bielej aj vysokej optickej žltej farbe: o 17% tenšia vrstva uretánového elastomérneho krycieho systému prináša vyššiu rýchlosť lopty. Pokrok technológie Castor's thermostéme urethane casting umožnil Titleist inžinierom odlievať tenšiu vrstvu vlastnej krycej formulácie, vyvinutú výhradne pre Pro V1 a Pro V1x, pričom si zachovala dôveryhodnú kontrolu a jemný pocit Drop-and-Stop ™.

Rýchlejšia ionometrová vrstva zvyšuje rýchlosť lopty a znižuje rotáciu pri dlhej hre. Vďaka tenšiemu krytu sa rýchlosť lopty zlepšila o 14% na Pro V1 a 11% na Pro V1x, čím sa vytvorili vyššie rýchlosti lopty pri nižšej švihovej rýchlosti driveru.

Nové 2,0 ZG procesné jadrá sú formulované na väčšiu vzdialenosť. Najvzdialenejšie časti pevného jadra Pro V1 a dvojitého jadra Pro V1x sa zvýšili v tuhosti pri zachovaní ich mäkkých centier, čo napomáha dosahovať vyššiu rýchlosť lopty a nižšiu rotáciu pri dlhej hre.

ROZDIEL MEDZI PRO V1 A PRO V1x:
Pri výbere medzi celkovým výkonom Pro V1 a Pro V1x, si hráči môžu všimnúť podobné rozdiely v lete, v pocite a v rotácii ako pri modeloch predchádzajúcej generácie. Lopty Pro V1 aj Pro V1x dosahujú vyššiu rýchlosť lopty a maximálnu vzdialenosť, konzistentný let, jednoduché ovládanie pri krátkej hre a dlhotrvajúcu odolnosť.

Pro V1 poskytuje optimálny let a rotáciu pre väčšinu hráčov, lietajú nižšie ako Pro V1x s prenikajúcou trajektóriou s veľmi jemným pocitom. Pro V1x letí vyššie, má väčšiu rotáciu pri železách a má mierne pevnejší pocit.

TECHNOLÓGIA PRO V1: 2019 Pro V1 je trojdielna, viackomponentná technológia s tenkým krytom uretánového elastomérneho krycieho systému, s rýchlejšou ionomérovou krycou vrstvou, novým 2,0 ZG procesným jadrom a štvorcestným dizajnom s guľovitými dimplami 352 ks.

PRO V1x-TECHNOLOGY: Pro V1x je štvordielna, viackomponentná technológia s tenšou vrstvou uretánového elastomérneho krycieho systému, s rýchlejšou vrstvou ionomikovej vrstvy, s novým dizajnom dvojitého jadra s procesom 2.0 ZG s počtom dimplov 328 ks.

  • 12 lôpt v balení
  • Scroll To Top