Nikon Coolshot PRO Stabilized

Nikon Coolshot PRO Stabilized

Kód produktu: coolshot-stab
Značka: Nikon
476,99 € 518 € Cena bez DPH: 397,49 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
S diaľkomerom COOLSHOT PRO STABILIZED máte od začiatku náskok.

Tento špičkový laserový diaľkomer pre hráčov golfu prináša stabilizáciu obrazu modelu COOLSHOT 80 v ešte uhladenejšom tele. Automatické nastavenie jasu interného červeného OLED displeja zabezpečuje výbornú čitateľnosť za akýchkoľvek podmienok. Systém HYPER READ dokáže odmerať vzdialenosť v rozsahu od 7,5 do 1 090 m už za 0,3 sekundy (približne). Technológia LOCKED ON dokáže rýchlo rozpoznať prekrývajúce sa objekty, takže budete mať istotu, že nameraná hodnota zodpovedá vzdialenosti k vlajke. Technológia ID vám poskytne smerodajnú vzdialenosť na kopcovitých ihriskách.

Diaľkomer COOLSHOT PRO STABILIZED vám poskytne potrebnú istotu na dosiahnutie maximálneho výkonu.

STABILNÝ, ŠTÍHLY, ĽAHKÝ A ERGONOMICKÝ

Diaľkomer COOLSHOT PRO STABILIZED využíva výkonný systém stabilizácie obrazu Nikon – prvýkrát použitý v diaľkomeroch COOLSHOT 80 –, ktorý znižuje chvenie obrazu v hľadáčiku spôsobené pohybom ruky približne o 80 % a prináša ho v menšom, ľahkom tele. Namierenie laserového diaľkomera s nižším chvením znamená, že vzdialenosť k svojmu cieľu odmeriate rýchlejšie. Okrem kompaktnejších rozmerov má diaľkomer ergonomickú konštrukciu, ktorá zabezpečuje ešte pohodlnejší úchop a nosenie na ihrisku. A vďaka tomu, že je vodotesný a odolný voči zahmlievaniu, je dostatočne odolný nato, aby vám mohol poskytnúť výhodu kedykoľvek potrebujete.

ZRETEĽNÉ ZOBRAZENIE HODNOTY V KAŽDOM SVETLE
Nepremárnite žiadny okamih, nech sú svetelné podmienky akékoľvek. Vďaka červenému internému displeju uvidíte nameranú vzdialenosť zreteľne aj v náročných svetelných podmienkach. Funkcia automatického nastavenia jasu jemne upravuje jas displeja podľa intenzity okolitého svetla, takže ihneď uvidíte presnú hodnotu a budete okamžite pripravení k odpalu.

TECHNOLÓGIA LOCKED ON GARANTUJE SPRÁVNY CIEĽ
Technológia LOCKED ON2 využíva algoritmus priority prvého objektu na zobrazenie vzdialenosti k najbližšiemu objektu. Prekrývajúce sa ciele vďaka tomu už nepredstavujú problém. Ak sa za vlajkou nachádzajú napríklad stromy, budete mať vždy istotu, že ste zamerali správny cieľ a zistili správnu vzdialenosť. Keď systém rozpozná najbližší objekt, zobrazí sa zelený symbol LOCKED ON, aby ste mali úplnú istotu. Už žiadne hádanie – len rýchle a presné meranie, ktoré vám poskytne náskok v hre.

TECHNOLÓGIA ID A INDIKÁTOR SKUTOČNEJ VZDIALENOSTI
Keď hráte na ihrisku so stúpajúcimi a klesajúcimi svahmi, technológia ID započíta stúpanie a klesanie a zobrazí smerodajnú hodnotu upravenú o sklon, aby ste vedeli, ako ďaleko treba odpáliť loptičku. Keď sa technológia ID nepoužíva, indikátor skutočnej vzdialenosti viditeľne oznamuje, že sa meria skutočná vzdialenosť. Zelený LED indikátor3 v prednej časti diaľkomera COOLSHOT PRO STABILIZED blikaním potvrdzuje, že technológia ID sa nepoužíva, takže všetci naokolo budú vedieť, že funkcia je vypnutá.

FUNKCIA HYPER READ NA RÝCHLE ODMERANIE VZDIALENOSTI
Ďalšia inovácia, ktorá vám poskytne výhodu na ihrisku. Diaľkomer COOLSHOT PRO STABILIZED zobrazuje výsledky merania približne za 0,3 sekundy – to je najrýchlejšie zo všetkých prenosných laserových diaľkomerov Nikon s funkciou HYPER READ. Originálny merací algoritmus od spoločnosti Nikon poskytuje super rýchle a stabilné meranie bez ohľadu na vzdialenosť od cieľa, a to v rozsahu od 7,5 do 1 090 m.4 Vďaka rýchlemu meraniu sa môžete lepšie rozhodovať pri hraní a rýchlo sa adaptovať na neznáme ihriská.

VYNIKAJÚCI OPTICKÝ VÝKON
Vysoký optický výkon je pri značke Nikon samozrejmosťou a diaľkomer COOLSHOT PRO STABILIZED nie je výnimkou. Vysokokvalitný monokulár so 6× zväčšením má viacvrstvovú úpravu, vďaka čomu poskytuje jasný a ostrý obraz. Svoj cieľ budete vždy vidieť zreteľne, takže môžete hrať s istotou, že odmeraná vzdialenosť je presná, a prispôsobiť tomu svoju hernú stratégiu.
Scroll To Top