Zľava 28% Callaway Apex 19 Irons Graphite 5-SW

Callaway Apex 19 Irons Graphite 5-SW

Kód produktu: CG_apex19_ir
Značka: Callaway
1.078,99 € 1.499 € Cena bez DPH: 899,16 €
Možnosti
Dostupnosť: 1-2 týždne
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Callaway Apex 19 Irons

Extrémne jemný pocit

Callaway vytvoril nový štandard pre neuveriteľne jemný pocit z kovaného 1025 mäkkého karbónového tela a prvýkrát vytvorili uretánové mikroguličky do kovaného železa. Telo z uhlíkovej ocele podporuje úžasný zvuk a pocit z Apexu a uretánové mikroguľôčky pozostávajú z viac ako milióna drobných vzduchových vreciek, ktoré absorbujú nechcené vibrácie bez spomalenia úderovej plochy.

Dlhá, konzistentná vzdialenosť s ovládateľnosťou

Uznávaný 360 Face Cup využíva plytký, flexibilný okraj okolo úderovej plochy, ktorý sa ohne a uvoľní pri náraze a podporuje vyššiu rýchlosť lopty pre konzistentnú vzdialenosť pri zasiahnutí stredu a mimo stredu úderovej plochy. V krátkych železách je kontrolovaná rotácia pomocou VFT Face, navrhnutá pre agresívne údery. Jedná sa o prienik vzdialenosti do kovaných želiez.

Optimálny let lopty a kontrola

Volfrámová, multi-materiálová konštrukcia umožňuje umiestniť pozíciu CG v každom železe s mimoriadnou presnosťou pri zachovaní flexibility Face Cupu. To podporuje optimálny úder, let lopty a kontrolu presnosti pre skórovanie prostredníctvom celého setu.

Prémiové spracovanie a komponenty

Apex sú profesionálne vytvorené s krásnym tvarom, platinovým chrómovým povrchom a prémiovými komponentmi, vrátane nového True Temper Elevate 95 Shaft a Golf Pride Tour Velvet 360 Gripu.
Scroll To Top