Scotty Cameron Monoblok 6.5 Limited Edition -15%

Scotty Cameron Monoblok 6.5 Limited Edition

Kód produktu: 744RB35
Značka: Scotty Cameron
849 € 999 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
LIMITOVANÉ VYDANIE
Dostupné len vo vybraných golfových obchodoch

SCOTTY CAMERON MONOBLOK
Scotty Cameron s vášňou pre vytváranie putterov, ktoré fungujú na najvyššej úrovni golfu, predstavuje nové puttery MONOBLOK 6 a MONOBLOK 6.5. Iinšpirované pokračujúcim úspechom profesionálov hrajúcich na putteroch GOLO na celosvetových turné, pripomínajú dizajn GOLO, no ponúkajú novú, vyhľadávanú veľkosť hlavy v dvoch, účelovo špecifických konfiguráciách krčku a shaftu. Rovnako ako ikonické automobilové koleso vyrobené z jedného bloku kovu, Scotty nazval tieto puttery MONOBLOK, aby oslávil svoju tradíciu frézovania putterov z pevnej nehrdzavejúcej ocele 303.

MONOBLOK 6.5
  • S rovnakými rozmermi ako MONOBLOK 6, Scottyho nový MONOBLOK 6.5 bol navrhnutý s malým šikmým alebo „tryskovým“ krkom pre hráčov, ktorí uprednostňujú patovací úder s viac oblúkovitými vlastnosťami toku špičky čepeľového puttera. Presne vyfrézovaný z leteckého hliníka 6061 a jemne zahmlený s čírou anodizáciou, táto skonštruovaná súčiastka umožňuje správne rozloženie pevnej nehrdzavejúcej ocele po obvode hlavy putteru pre zvýšenie MOI, rovnováhy a pocitu.

  • MULTIMATERIÁLOVÁ KONŠTRUKCIA
  • MONOBLOK 6.5 rozširuje osvedčenú konštrukčnú metodológiu Scottyho Camerona o začlenenie doplnkových materiálov na dosiahnutie požadovaných výkonnostných charakteristík. Tento model využíva presne vyfrézovanú hliníkovú základnú dosku 6061 z nehrdzavejúcej ocele, odborne navrhnutú do hlavy putteru z nehrdzavejúcej ocele 303 pre vyššiu MOI, optimálne rozloženie hmotnosti, vynikajúce vyváženie a vynikajúci pocit.

  • DIZAJN JET NECK
  • MONOBLOK 6.5 sa vyznačuje prepracovaným tryskovým krčkom, ktorý je mierne posunutý dozadu a využíva bezšvový dizajn hriadeľa cez výbežok pre neprerušovaný pohľad na loptu pri založení.
  • Scroll To Top