Nikon Coolshot PRO II Stabilized -11%

Nikon Coolshot PRO II Stabilized

Kód produktu: 40242
Značka: Nikon
511 € 572 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Neochvejná dôvera
- Keď použijete laserový diaľkomer COOLSHOT PROII STABILIZED, zistíte, že mení pravidlá hry. Zažite nekompromisne jasný a stabilný pohľad na ihrisko vďaka špičkovej optike od spoločnosti Nikon a technológii STABILIZED. Funkcia HYPER READ a nadštandardný displej OLED poskytujú takmer okamžité výsledky merania, aby ste mali čas sústrediť sa na odpal.

Stabilný obraz
- COOLSHOT PROII STABILIZED využíva inovatívne technológie obrazových produktov od spoločnosti Nikon na stabilizáciu obrazu v hľadáčiku a zameriavacieho lasera protipohybom voči chveniu rúk a vplyvom okolitého prostredia. Nájsť cieľ je jednoduché – stačí zamerať a hrať.

Rýchle a presné výsledky
- Vstavaná technológia HYPER READ poskytuje rýchle a spoľahlivé výsledky merania (približne za 0,3 sekundy), ktoré sa komfortne zobrazujú na jasnom a krištáľovo čistom displeji OLED. Premýšľajte pokojne o nasledujúcom odpale bez spomalenia hry.

Úprava vzdialenosti o sklon
- Pri voľnočasovej hre môžete zapnúť funkciu ID (stúpanie/klesanie). Tá do výpočtu vzdialenosti zahrnie sklon terénu, ktorý je kriticky dôležitý pri úderoch smerujúcich hore alebo dolu kopcom. Môžete tiež aktivovať kontrolku merania skutočnej vzdialenosti, ktorá signalizuje dodržiavanie pravidiel merania pri súťažnom hraní.

Súťažná hra
- V prípade, že je kompenzácia nameranej vzdialenosti o sklon terénu zakázaná, LED kontrolka merania skutočnej vzdialenosti informuje spoluhráčov, že režim ID nepoužívate.

Technológia Locked On
- Funkcia DUAL LOCKED ON ECHO vás informuje, že bola odmeraná vzdialenosť k vlajke, čo vám umožňuje zamieriť na jamku a nie na strom alebo iný objekt, ktorý môže byť v ceste. Laserový diaľkomer pri presnom zameraní poskytuje vizuálnu a zvukovú indikáciu.

Porozumenie terénu
- Merajte presnú vzdialenosť k stromom a iným prekážkam, ktoré môžete mať v ceste, v reálnom čase pomocou funkcie nepretržitého merania. Stačí stlačiť a podržať tlačidlo napájania a môžete preskúmať okolie.

Priateľský k počasiu
- Slabá prehánka laserový diaľkomer COOLSHOT PROII STABILIZED nezastaví. Tento laserový diaľkomer je odolný voči vode a zahmlievaniu a zvládne rôznorodé podmienky a teploty.

Ľahký a kompaktný
- Tento ľahký laserový diaľkomer má veľkosť smartfónu a váži iba 180 g – to znamená, že príjemne zapadne do vášho vrecka a nezaťaží vás.

Čistý obraz
- COOLSHOT PROII STABILIZED obsahuje monokulár so 6-násobným zväčšením a viacvrstvovou úpravou šošoviek a antireflexnú technológiu od spoločnosti Nikon, vďaka čomu poskytuje jasný a čistý obraz. Čistota obrazu je dôkazom toho, že spoločnosť Nikon je už viac ako 100 rokov svetovým lídrom v oblasti optiky.

Dodávané Príslušenstvo
- Kryt batérie pre laserový diaľkomer
- PUZDRO NA LASEROVÝ DIAĽKOMER

TECHNICKÉ PARAMETRE
- Rozsah merania (skutočná vzdialenosť) (m): 7,5 – 1 090 m
Zobrazenie vzdialenosti (krok) (m): Skutočná vzdialenosť (hore): po 1 m, Skutočná vzdialenosť (dole): po 0,5 m, Vodorovná vzdialenosť/vzdialenosť upravená o sklon (dole): po 0,2 m, Výška (hore): po 0,2 m (pri vzdialenosti menšej ako 100 m), 1 m (pri vzdialenosti 100 m a viac)
- Presnosť (skutočná vzdialenosť) (m)2: ±0,75 m (pri vzdialenosti menšej ako 700 m), ±1,25 m (pri vzdialenosti od 700 m do 1 000 m), ±1,75 m (1 000 m a viac)
- Hľadáčik – zväčšenie (×): 6
- Hľadáčik – efektívny priemer objektívu (mm): 21
- Hľadáčik – skutočné zorné pole (°): 7,5
- Hľadáčik – priemer výstupnej pupily (mm): 3,5
- Hľadáčik – predsunutie výstupnej pupily (mm): 18,0
- Rozmery (Š × V × H) (mm): 100 × 75 × 42
- Hmotnosť (bez batérie) (g): 180
- Zdroj energie: Lítiová batéria CR2 × 1 (3 V), automatické vypnutie (približne po 8 s nepoužívania)
Scroll To Top