Footjoy Pro SL Boa -35%

Footjoy Pro SL Boa

Kód produktu: 98119 37
Značka: FootJoy
Farba: White/Silver/Rose
Dámske
137 € 211 €
Vyberte si/
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
NASTAVENIE ŠTANDARDU. ZNOVA.
- Dámska golfová obuv Pro SL poskytuje vynikajúci pocit s Fine Tuned Foam (FTF +) pre jemné odpruženie a obvodovo vyváženou podrážkou pre lepšiu stabilitu.

100% VODEODOLNÉ

- PowerHarness na novom prepracovanom zvršku pre strednú a bočnú kontrolu
- Nová podrážka Infinity poskytuje ďalšiu trakciu a pripojenie k zemi
- Medzipodrážka Dual Density FTF + poskytuje pohodlie a stabilitu
- Systém Boa Fit zaisťuje lepšie spojenie s vašou topánkou, aby pomohla zlepšiť stabilitu, kontrolu a výkon. Mikro nastaviteľný systém Boa® Fit vám zabezpečí presnosť a precíznosťou pre prispôsobenie vlastného výkonu

VIAC STABILITY. VIAC TRAKCIE.
VIAC KOMFORTU. VIAC VOĽBY.
- Na základe rady našich dôveryhodných Tour Ambassadors sme úplne prepracovali najhorúcejšiu topánku na Tour. Nový Pro | SL je postavený na úplne novej podrážke Infinity, ktorá sa môže pochváliť o 30% väčším ťažným bodom, prepracovanou technológiou PowerHarness, ktorá vám pohodlne zabalí nohu a uvoľní energiu do vášho golfového švihu, a medzipodrážkou Dual-Density (D2) pre dokonalú rovnováhu medzi stabilitou a pohodlím.

PRIĽNAVOSŤ
- INFINITY OUTSOLE - Zamerajte sa na svoj švih a nie na nohy. Podrážka Infinity je najstabilnejšia golfová topánka bez spike-ov, akú sme kedy vyrobili, s 189 ťažnými bodmi a so 17% väčšou povrchovou plochou v päte, aby zabezpečila perfektné priľnutie a kontakt so zemou bez ohľadu na podmienky terénu.

NEZAMENITEĽNÝ KOMFORT
- MEDZIPODRÁŽKA D2 -
Komfort začína od základov. Medzipodrážka Dual-Density D2 poskytuje úplné pohodlie tým, že umožňuje plnú podporu nohy prostredníctvom golfového švihu a absorpcie nárazu. Pevná pena FTF poskytuje obvodovú stabilitu a mäkká pena FTF pod nohami prináša odpruženie a rovnováhu. Je to jenoducho naša najpohodlnejšia golfová topánka bez spike-ov.

KOMPLETNÁ KONTROLA
- Integrovaný Power Harness poskytuje strednú a bočnú podporu pre maximálnu kontrolu a výkon počas celého švihu.

BOA® FIT
- Systém Boa Fit zaisťuje lepšie spojenie s vašou topánkou, aby pomohla zlepšiť stabilitu, kontrolu a výkon.
Scroll To Top